مقالات

پرژکتور LED و مدل های مختلف آن

پرژکتور LED

مقدمه ای در مورد پرژکتور led

یک پرژکتور LED نسبت به یک چراغ خیابانی یا یک نور موجود در فضای باز قدرتمند تر است و برای روشنایی فضای بیرونی مانند یک مسیر ، حیاط ، باغ ، پارکینگ و غیره ایده آل است که معمولاً توسط متخصصان برای روشن کردن نما ، انبار یا محل ساختمان استفاده می شود . پرژکتور LED ابزاری بسیار مفید در ملک شما برای تسهیل دسترسی به گاراژ یا خانه شما در هنگام تاریکی یا روشن کردن باغ یا استخر شما در شب است .
پرژکتورهای LED که برای نورپردازی فضاهای بیرونی طراحی شده اند در برابر هوا و سرما مقاوم هستند . با این حال ، آن ها همچنین می توانند در داخل خانه برای روشنایی یک تأسیسات خاص یا یک محل ذخیره و انباری استفاده شوند .
هنگامی که یک پرژکتور LED با یک سنسور حرکت جفت می شود ، به عنوان یک عامل باز دارنده موثر برای سارقان عمل می کند . افراد متخصص و حرفه ای ها از پرژکتور ها برای محافظت از مکان ها و تجهیزات استفاده می کنند . قدرت این نوع از نور پردازی به همراه سنسور می تواند با روشن شدن در هنگام شب ، مزاحم های اطراف خانه شما را هم بترساند .

پرژکتور-led

پرژکتور-led نورما

چرا  خرید پرژکتور LED ؟

پرژکتورهای LED به عنوان جایگزینی برای پرژکتور های هالوژن برای دست یابی به روشنایی به میزان قدرتمند استفاده می شوند . آن ها ضمن تأمین روشنایی بسیار قدرتمند ، از انرژی بسیار کمتری نسبت به پروژکتور های هالوژن استفاده می کنند . به نظر می رسد که صرفه جویی در انرژی به طور متوسط تا میزان ​​80٪ و کاملا چشم گیر است . یکی دیگر از مزایای این پرژکتور ها نسبت به هالوژن این است که پرژکتور ها طول عمر بسیار بیشتری دارند و لامپ ها نسبت به سرما و ضربه ها حساسیت کمتری دارند . با داشتن یک پرژکتور هالوژن نیز شما باید بیشتر لامپ ها را تغییر دهید ، که این امر بر قیمت چراغ ها نیز تأثیر می گذارد . با صرفه جویی در مصرف انرژی ، روشنایی یک انرژی معادل و طول عمر طولانی ، دیگر نیازی به استفاده از یک ابزار مقایسه برای دیدن مزایای پرژکتور LED نیست !

پرژکتور ال ای دی

پرژکتور led- cob

مدل های مختلف در پرژکتور LED

طیف عظیمی از محصولات روشنایی در فضای باز در دسترس است : این پرژکتور ها با مشخصات مختلف ، لوازم جانبی و لامپ های مختلف و رده بندی قدرت و طرح های مختلف و بسته به مدل آن ها می باشند . این انتخاب نیز بر عهده شما است که بر اساس نیاز خود ( قدرت ، طراحی ، نور سفید یا گرم و غیره ) و موقعیت مورد نظر لامپ ( مسیر ، باغ و غیره ) بهترین نوع از آن را انتخاب کنید .

پرژکتور led نورماتک

پرژکتور led نورماتک

پرژکتور LED از نوع کاملاً مسطح

مزیت این نوع پرژکتور های مسطح عمدتا زیبایی شناخته شده است . طراحی مسطح و جمع و جور آن ، حمل و نقل ، نصب و ادغام آن در خانه یا باغ را غیر مترقبه ، سبک و آسان می کند . این طراحی مسطح هم چنین مقاومت پرژکتور LED در برابر باد را به حداکثر می رساند . اگر از آن استفاده می کنید تا سارقان را دور کنید یا اگر دارای یک دوربین نظارتی جفت هستید ، برای فیلم برداری از مزاحمان می توانید از آن استفاده کنید . طراحی احتیاطی آن بدان معنی است که شما می توانید حتی بیشتر از این هم از مزایای آن شگفت زده شوید !

پرژکتور led مسطح

پرژکتور led مسطح- نورما

پرژکتور LED از نوع حسگر حرکتی

در این نوع پرژکتور ها نیز سنسور حرکت فقط زمانی روشن می شود که سنسور حرکت به جای روشن بودن مداوم ، حضور کسی را تشخیص دهد . این باعث صرفه جویی در مقدار قابل توجهی انرژی می شود . معمولاً می توانید مقدار زمانی که چراغ در روشنایی باقی می ماند را پیکر بندی کنید در وقتی که حرکت توسط سنسور تشخیص داده شد . این در معابر بسیار کاربردی است یا برای جلوگیری از استفاده از سوئیچ نیز مناسب است . بسته به مدل ، می توانید تشخیص حرکت را مرتب تنظیم کنید تا در هنگام عبور حیوان از روشنایی متوقف شود . برخی از این نوع پرژکتور ها نیز با یک دوربین نظارت تصویری ترکیب شده اند که هنگام شناسایی ، شروع به فیلم برداری می کند . نور ارائه شده به این معنی است که حتی در شب فیلم برداری شفاف نیز قابل ثبت است و متجاوزان می توانند از آن بترسند .

پرژکتور LED قابل شارژ و قابل حمل

اگر نیاز به پروژکتور LED دارید ، از فروشگاه محلی خود یک مدل قابل حمل را انتخاب کنید . از آن جا که آن ها باتری دارند ، لازم نیست آن ها را به یک مدار برق وصل کنید و چندین ساعت روشنایی را فراهم می کنند . این نوع پروژکتور در مواقع اضطراری یا در صورت قطع برق یک لوازم جانبی بسیار مفید است .

پرژکتور LED های رنگی

علاوه بر نور پردازی سفید ، برخی از مدل های پروژکتور LED نیز نور پردازی رنگی را ارائه می دهند . این ها برای ایجاد یک فضای خاص در باغ ، تراس یا حوض استخر مناسب هستند . کار پروژکتور های رنگی LED بیشتر از آن است که برای مصارف حرفه ای سرگرم کننده باشند ، اگر چه بعضی اوقات در فضای داخلی برای رویداد های روشنایی استفاده می شوند . رنگ روشنایی LED با استفاده از ریموت می تواند استاتیک یا قابل تنظیم باشد که به شما امکان تغییر رنگ را می دهد .

پرژکتور LED ها برای استفاده تجاری

پرژکتور LED ها هم چنین می توانند برای روشنایی پنجره های مغازه یا بیلبورد های تبلیغاتی استفاده شوند ، زیرا برای نمایش محصولات یا جلب توجه ، چراغ های قدرتمندی لازم هستند . پروژکتور های مدل LED کارآمد هستند و می توانند برای کاهش هزینه های نورپردازی تبلیغاتی استفاده شوند .

پرژکتور LED برای استخر های شنا

این نوع از پروژکتور برای تأمین محیط اطراف استخر در شب یا به سادگی برای برجسته کردن حرکات آب استفاده می شود . نور پردازی رنگی در استخر ها نیز امکان پذیر است . 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *